Стручно усавршавање ,,Активности обогаћеног једносменског рада у функцији свестраног развоја ученика“

30.03.2024. године у нашој школи је одржан семинар ,,Активности обогаћеног једносменског рада у функцији свестраног развоја ученика“ у организацији Друштва учитеља Београда. Аутор стручног усавршавања је Јела Стевановић, професор разредне наставе, у  ОШ„Павле Поповић“ Вранић. Семинар су реализовали Јела Стевановић, професор разредне наставе,  Александар Давидовић, професор математике и рачунарства и Сузана Јевтић, професор разредне наставе из исте школе и одобрен је од стране ЗУОВ-а, каталошки број програма 467 – општа питања наставе. Поред наставника и директорке школе, Данијеле Стефановић, семинару су присуствовали и наставници из ОШ“Бранко Радичевић“ из Витковца. Семинар је протекао у пријатној атмосфери уз упознавање присутних са реализаторима скупа и разговор о важним законским оквирима пројекта Обогаћеног једносменског рада и имплементацији у стратешка документа школе.

Захваљујемо се модераторима на уложеном труду да нас упознају и упуте у правилан начин рада на часовима ОЈР, као и на предлозима  радионица Обогаћеног једносменског рада и креативним идејама за реализацију активности.