Фестивал науке

27.3.2024. у Основној школи „Бранко Радичевић“ у Витковцу организован је ,,Фестивал науке“ у част прослављања 120 година постојања школе. Директорка школе, Зорана Андрић, је упутила позив нашој школи, тако да су наши ученици у пратњи директорке, Данијеле Стефановић и наставнице физике, Лидије Петровић били активни учесници фестивала. У лепој атмосфери и амбијенту школе наши ученици су представили неколико занимљивих експеримената. Присутни гости и ученици имали су прилику да кроз многобројне огледе и радионице виде на примерима праксе све оно што се теоријски обрађује током часова редовне наставе физике, математике, хемије, технике и технологије и биологије.

Овим путем се захваљујемо директорки Зорани Андрић на позиву и гостопримству, другарима и колективу школе желимо још пуно година успешног рада.