Екскурзија ученика од 5. до 8. разреда

Екскурзија за ученике од 5. до 8. разреда реализована је 19. и 20. јуна 2023. године, на релацији Фрушка гора – Сремски Карловци – Сремска Каменица – Нови Сад – Палић. Ученици су на овим локацијама посетили бројне културно-истoријске и природне знаменитости, као што су манастир Крушедол, Музеј Јована Јовановића Змаја, Саборна црква, Богословија, Патријаршијски двор, Гимназија, градско језгро Новог Сада где су и преноћили у хотелу Војводина, затим и Зоолошки врт, Палићко језеро. Време је протекло у лепом расположењу, тако да су се ученици забављали, али истовремено и веома пристојно пратили садржајну динамику програма и имали прилику да стекну нова интересантна сазнања. На седници Наставничког већа похваљени су због доброг владања и примереног понашања. Пријатна сарадња родитеља, наставника и ученика током припрема за екскурзију допринела је да се ово дводневно путовање успешно спроведе, и остави лепе и незаборавне успомене у срцима целе групе.