Дан школе

У недељи  обележавања Дана школе, наставници су организовали разна спортска такмичења.

У уторак, 14.5. 2024.  смо угостили ученике 7. и 8. разреда ОШ,,Бранко Радичевић“ из Витковца који су са нашим ученицима одиграли пријатељску фудбалску утакмицу. Циљ је да се код ученика развија свест о важности физичког вежбања, али и фер плеја и тимског духа. Домаћини и гости су уживали у дружењу, а очекујемо поновни сусрет наших комшија којим ћемо учврстити другарство и уживати у оваквим манифестацијама. Захваљујемо се наставницима физичког васпитања  Марији Обрадовић и Александру Миловановићу на сјајној организацији.

Среду, 15. мај, ученици млађих разреда матичне школе, провели су у спортском духу. Са својим учитељицама обележили су  Дан школе, уживајући у разноврсним спортским играма, на теренима наше школе. Ученици су се потрудили и  дали свој максимум како би њихова екипа добила поене.