Приредба поводом Дана просветних радника

Поводом Дана просветних радника у просторијама наше школе уприличили смо амбијенталну приредбу. Тиме смо желели да скренемо пажњу на важност и значај професије која представља темеље у животу сваког детета.

Кроз различите форме и скечеве истраживали смо порекло речи просвета и откривали значај и улогу овог занимања током историје.

Закључили смо да се школски живот заснива на међусобном поштовању наставника, ученика и родитеља. У таквим условима школа постаје оаза знања, васпитања и другарства коју сви заједно стварамо.

Учешће су узели талентовани ученици од петог до осмог разреда:

Нина Станушић, Викторија Петровић, Нина Лекић, Анастасија Радивојевић и Кристина Милорадовићмузичка нумера

Јулијана Игњатовић, Сара Лазовић, Јана Ћирковић, Нина Лекић, Теодора Дугалић и Лена Колаковић водитељке

Анастасија Јовановић, Николина Пљакић, Сунчица Жарковић, Анастасија Радивојевић, Снежана Рачић, Кристина Милорадовић, Богдан Станушић, Матија Радомировић, Јана Поскуричић, Николина Илић, Анастасија Вучковић, Алекса Вучковић, Андрија Радојевић и Давид Радивојевић – глума

Ивона Ћирковић, Николина Томовић и Нина Лекић клавир

Јана Лазићтехничка подршка

Посебно се захваљујемо ученицима и њиховим родитељима за дивно цвеће којим смо украсили простор: Богдану Симоновићу, Андријани и Александри Јовић, Матији Радомировићу, Снежани Рачић и Анђели Пљакић.

Да ова приредба буде смислена, забавна, занимљива и поучна побринула се наша наставница српског језика и књижевности, Марија Гавриловић.